Navigace: Farnost Hovorany > Pro děti a mládež > Farní tábor

Farní tábor

Přihlašování bylo ukončeno. Těšíme se na setkání na táboře.

Bližší informace budou zveřejněny na začátku července.

FARNÍ TÁBOR NÍŽKOVICE

Pro děti od 2. do 9. třídy ve školním roce 2023/2024

Termín: 15. - 19. 7. 2024 POZOR, ZMĚNA TERMÍNU!

Cena za osobu: 3 000,-

Doprava: bude upřesněna během června.

Ubytování: fara v Nížkovicích, spaní ve spacáku na karimatce

S sebou: kopie kartičky zdravotní pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti (bude zasláno během června), pohodlné oblečení, oblečení na mši svatou, pevná obuv, přezůvky na faru, láhev na vodu, malý batoh, pláštěnka, ručník, osuška, buchta na snídani, spacák, karimatka, baterka, opalovací krém, repelent, pokrývka hlavy, léky, které pravidelně užívá

Prosíme, aby si s sebou děti nebraly elektroniku (telefony, tablety...), abychom si tábor co nejvíce užili a nebyli ničím rušeni. Kontakt s dětmi neztratíte - během tábora budou na sociálních sítích farnosti (facebook, instagram) zveřejňovány střípky z aktivit. V případě nutosti se děti mohou obrátit na některého z vedoucích, který telefonát zprostředkuje.

Doplňující informace budou během měsíce června zveřejněny zde a zaslány na e-mail v přihlášce.

V případě dotazu se na nás obraťte osobně nebo na mail: spolcohovorany@gmail.com

Za organizátory

Marie Ivičičová