Navigace: Farnost Hovorany > Modlitby matek

Modlitby matek

Každou středu v 18.00 hod v místnosti pod farou  se schází matky ke společné modlitbě.  Jak takové motlitební setkání probíhá? Maminky sedí nebo klečí kolem stolu na kterém je kříž, Písmo svaté, svíčka a košík do kterého dáme na konci kolečka se jmény našich dětí a nebo těch, kterých chceme odevzdat do Ježíšových rukou.

Prosíme hned na začátku Ducha svatého, aby vedl naše setkání, prosíme za ochranu, odprošujeme a odpouštíme, modlíme se za jednotu srdce a mysli všech ve skupince, chválíme Pána písní a modlitbou, čteme Písmo svaté, při kterém se sdílíme s ostatními matkami se svými problémy.

Snažíme se porozumět tomu, co chce Pán každé z nás osobně říct.

Vzájemně si neradíme, ale všechny problémy vkládáme do modlitby.

O důvěrnostech, které přednesou matky při modlitbě, nemluvíme nikde mimo skupinky.

Skrze  modlitby Pán utváří nová přátelství. Jsme otevřené přijmout do skupinky nové matky – tělesné, ale i duchovní. Nezapomínáme, že nemusí být ze stejné církve jako my, případně že nemusí mít zkušenosti s modlitbou v malém společenství.

Srdečně zveme maminky dětí malých i velkých i těch ještě nenarozených, přijďte mezi nás.

více info na  www.modlitbymatek.cz

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST